Naše služby pro veřejnost

Prodej v našem Levandulovém obchodě na vinohradu.

V LEVANDULOVÉM OBCHŮDKU NABÍZÍME NAŠE VLASTNÍ VÝROBKY Z LEVANDULE, BYLINNÉ OLEJE A OCTY, KULINÁŘSKÉ SPECIALITY, VÝROBKY PLEŤOVÉ KOSMETIKY , BYLINNÉ SOLE  A MASÁŽNÍ OLEJE. VŠECHNY VÝROBKY JSOU ČISTÉ BEZ POUŽITÍ NÁHRAŽEK, KONZERVANTŮ, BARVIV, ESENCÍ A POCHÁZEJÍ VÝHRADNĚ Z NAŠEHO VINOHRADU, ZAHRAD A LEVANDULOVÝCH POLÍ.

K ZAKOUPENÍ NABÍZÍME TAKÉ VÍNA PATER NOSTER, KNIHY PETRA DOLEŽALA, DÁRKOVÉ POUKAZY A SEZONNĚ I NAŠE VÝPĚSTKY.

RESTAURAČNÍ SLUŽBY NA NAŠEM VINOHRADU

V SEZONĚ, KTERÁ U NÁS ZAČÍNÁ V MĚSÍCI KVĚTNU A KONČÍ POSLEDNÍM ZÁŘIJOVÝM DNEM, JE MOŽNO ZAJET NA TAKŘKA DESÍTKU DRUHŮ KÁVY, HORKOU ČOKOLÁDU, BYLINKOVÉ ČAJE VLASTNÍ VÝROBY, STUDENÉ  A TEPLÉ NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE, KVALITNÍ SÝR, SEZONNÍ OVOCNÉ POHÁRY... 

TO VŠE SI MŮŽETE VYCHUTNAT V ATRAKTIVNÍM PROSTŘEDÍ  ZAHRADNÍ RESTAURACE "POD OŘECHEM".

DEGUSTACE VÍN PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST

DEGUSTACE MAPUJÍ KONKRÉTNÍ VINAŘSKÉ OBLASTI A JSOU VEDENY VELMI VOLNOU FORMOU. SLOVEM PROVÁZÍ MAJITEL VINOHRADU, SPISOVATEL A MILOVNÍK VÍN PETR DOLEŽAL. DEGUSTACE JSOU ZAMĚŘENY PŘEDEVŠÍM NA JEDNOTLIVÉ VINAŘSKÉ OBLASTI FRANCIE  A JEJICH SOUČÁSTÍ JE ZÁKLADNÍ OBČERSTVENÍ VE FORMĚ PEČIVA, SÝRA A MINERÁLNÍ VODY. PRAVIDELNĚ SE DEGUSTUJE 7 VZORKŮ VÍN( DO NABÍDKY SE SNAŽÍME ZAŘADIT KOMPLETNÍ BAREVNOU ŠKÁLU, VÍNA SLADKÁ, VINNÉ SPECIALITY ).

DEGUSTACE PROBÍHAJÍ V NEOPAKOVATELNÉ ATMOSFÉŘE VINOHRADU VE SMRKOVÉM TÝNCI.

Naše dárkové poukazy jsou oblíbeným dárkem všem milovníkům vína

ŘÍZENÉ DEGUSTACE VÍNA PRO UZAVŘENOU SPOLEČNOST

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO SLUŽBU JE VHODNÉ PŘEDEM KONZULTOVAT VAŠÍ PŘEDSTAVU DEGUSTACE. 

VÝBĚR VÍN (POKUD MÁTE POŽADAVEK NA NĚKTEROU VINAŘSKOU ZEMI, OBLAST ČI ODRŮDU...) POČET OSOB, ROZSAH OBČERSTVENÍ, ČASOVOU PŘEDSTAVU.

CENA DEGUSTACE NA OSOBU SE POHYBUJE V ZÁKLADNÍM STUPNI OD 400 KČ, ALE JSME SCHOPNI JI UPRAVIT PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

DEGUSTACE PROBÍHAJÍ V PROSTORU VINOHRADU VE SMRKOVÉM TÝNCI.

DEGUSTACE MIMO NÁŠ VINOHRAD

V PŘÍPADĚ ZÁJMU JSME SCHOPNI ZAJISTIT I TUTO SLUŽBU. DEGUSTACI JE NUTNO PŘEDEM DOHODNOU TELEFONICKY ČI PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ.

ZAJÍMÁ NÁS PŘEDEVŠÍM POČET OSOB (TEN NEOMEZUJEME) MÍSTO KONÁNÍ DEGUSTACE, VYBAVENÍ INVENTÁŘEM K DEGUSTACI (TEN JSME SCHOPNI SAMI ZAJISTIT) POŽADAVEK NA OBČERSTVENÍ A ČASOVÝ HARMONOGRAM. 

CENU STANOVÍME PODLE VAŠÍ PŘEDSTAVY A DLE ROZSAHU SLUŽEB, KTERÉ POŽADUJETE.

věnujte svým blízkým dárkové poukazy na degustace vín či sommelierké kurzy s roční platností.

Dárkový poukaz

Degustace francouzských vín

Velmi oblíbený dárek, kterým potěšíte všechny milovníky vína, je s roční platností.

Po jejím skončení lze za hodnotu tohoto poukazu nakoupit víno v naší vinotéce.

takže 

o své peníze nepřijdete

Dárkový poukaz

Sommelierský kurz

Velmi oblíbený dárek, kterým potěšíte všechny milovníky vína, je s roční platností.

Po jejím skončení lze za hodnotu tohoto poukazu nakoupit víno v naší vinotéce.

takže

o své peníze nepřijdete

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz Degustace francouzských vín

Dárek pro všechny milovníky kvalitních vín V ceně poukazu je degustace  řady vín reprezentujících vždy jednu francouzskou vinařskou oblast. Zákazník si může vybrat z následujících oblastí Bordeaux-Burgundsko-Cotes du Rhone-Alsasko-Jihozápadní Francie-Languedoc Roussillon Poukaz má platnost 1 rok od data vydání Pokud propadne jeho platnost je možno si v jeho ceně nakoupit vína dle vlastního výběru v naší prodejně. Degustací a výběrem vín provází pan Petr Doležal Reprezentativní vzhled poukazu.

600,00 Kč

Dárkový poukaz Sommelierský kurz

Třídenní  sommelierský kurz je stejně vhodný pro amatérské obdivovatele vína jako pro zaměstnance v potravinářství, vinotéce či velkobchodu s vínem. Kurz zahrnuje následující rozsah učiva  V části teoretické: Výroba vína, druhy vína, vady vína, skladování vína,vína České republiky, Vína nejvýznamnějších evropských zemí,jakosti vína, vhodnost vína k jednotlivým pokrmům,inventář pro servis vína. V části praktické: Prezentace vína, servis tichého a šumivého vína, reklamace vín. Součástí kurzu je degustace vybraných druhů vín Kurz je ukončen praktickou a teoretickou zkouškou. Kurzem provází pan Petr Doležal Absolventi kurzu obdrží diplom o absolvování. Poukaz má platnost 1 rok od data vydáíní. Pokud propadne jeho platnost je možno si v jeho ceně nakoupit vína dle vlastního výběru v naší prodejně.  Reprezentativní vzhled poukazu.

1 600,00 Kč