Akce na našem vinohradu

Otevřeno pro veřejnost je u nás na vinohradu i v měsíci říjnu, každý den od 10 do 17 hodin s vyjimkou soboty.

Druhá degustace vína Pater Noster 

SEZNAM VÍN PŘIPRAVENÝCH NA DEGUSTACI DNE 16.10.2021


ROČNÍK 2018

PATER NOSTER SUPER TOSCANA 2500 Kč

ROČNÍK 2019
PATER NOSTER NOBLE MARGUE 800 Kč


ROČNÍK 2020
PATER NOSTER NOBLE MARGUE 390 Kč
PATER NOSTER

SELECTION SOLARIS 690 Kč
PATER NOSTER

SELECTION RISLING 1000 Kč


MIMO DEGUSTAČNÍ SESTAVU
PATER NOSTER

EXCEPTIONNEL 2020 3000 Kč

Slavnostní menu k degustaci se bude skládat z několika netradičních zvýrazňovačů chutí.


Slavnostní degustace vín Pater Noster 16.10.2021


Pochutiny k vínu

Domácí chléb s bylinkovým olejem( vlastní výroba).

Kdoule v čokoládě

Kakaový koláč ( domácí výroba)


Seznam  a pořadí degustovaných vín

2020   Pater Noster Noble Margue
2020   Pater Noster Selection Solaris
2020   Pater Noster Exceptionnel Solaris
2020   Pater Noster Selection Risling
2019   Pater Noster Noble Margue
2018   Pater Noster Super Toscana

Vinohrad Smrkový Týnec se stává, za krátký čas své existence, cílem turistů, cyklistů, rodin s dětmi, milovníků vína, ochránců přírody, zahrádkářů, milovníků kvalitní kávy a především pohody a klidu. To vše nás těší, ale také zavazuje a tak se snažíme naše zákazníky vždy něčím novým potěšit.

Byli jsme zařazeni do doporučených turistických cílů Chrudimska a Hlinecka, točila u nás mnohokrát televize, ale ví se o nás i za hranicemi našeho regionu i země. O tom ostatně svědčí návštěvy z různých koutů naší republiky a zahraničí. 

Některé z akcí, které se u nás pravidelně opakují, se těší mezi návštěvníky mimořádnému zájmu. 

Můžeme jmenovat například Den levandule, Burčákové slavnosti, Pravidelné degustace evropských vín a žhavou novinkou, která se těší vašemu zájmu, je Silvestr naruby který zahajujeme již v 9. hodin ráno. 
Termíny předpokládaných degustací na našem vinohradu budou nejprve potvrzeny a všem, kteří se zařadili do našeho registru pod heslem Burčák, přijdou pozvánky automaticky.

KLUB PŘÁTEL ŠPIČKOVÝCH FRANCOUZSKÝCH VÍN ZAHAJUJE


21.SRPEN OD 18 HODIN Vinohrad Smrkový Týnec 

Tel pro info: 604 966 377


ČLENSTVÍ V KLUBU JE OTEVŘENO VŠEM MILOVNÍKŮM ATRAKTIVNÍCH A ŠPIČKOVÝCH VÍN.

Protože máme v našich zásobách téměř neomezené možnosti ve výběru vín těch nejvyšších jakostí rádi se o prožitek v jejich poznávání podělíme, trochu o nich popovídáme a necháme volně plynout diskuzi. Klubová pravidla nikoho k ničemu nezavazují. Jedná se o dobrovolné a příjemné setkávání s možností ochutnat prvotřídní vína za normální cenu.28.SRPEN OD 18 HODIN VINOHRAD SMRKOVÝ TÝNEC

TEL.pro info 604966377

Cena za degustace  Klubu přátel špičkových francouzských vín se počítá podle počtu účastníků. Lahev otevíráme při minimálním počtu 3 osob.

Počet osob přihlášených do služby, informace o akcích na našem vinohradu prostřednictvím služby SMS, již využilo 500 zájemců.

Pokud máte zájem dostávat pozvánky a upozornění na naše akce formou SMS napište nám do dotazníku, níže, své jméno(nikoliv příjmení) a telefonní číslo. Do naší databáze budete uloženi pod obecným heslem BURČÁK a budete tak pravidelně získávat pozvánky na akce u nás konané, formou SMS.

Jaro u vinaře záčíná prvním řezem do keře vinné révy

Elegantní Noble Margue, grand vin našeho vinohradu.

Cesta k nám je vyznačena v obci Smrkový Týnec výraznými poutači.

Tradiční akce na našem vinohradu

VÍTÁNÍ JARA NA VINICI

Předpokládaný termín bude upřesněn, vždy podle vývoje počasí. Spojeno s prodejem svařeného vína a ukázkou jarních prací při řezu révy.

UKÁZKA ŘEZU VINNÉ RÉVY PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST

Určeno pro malopěstitele i zahrádkáře. Ukázka je bezplatná a zahrnuje různé způsoby řezu s ohledem na vedení révy u zájemců a poradenskou službu.


DEGUSTACE MLADÝCH VÍN PATER NOSTER 

Akce začíná již v 10 hodin, její součástí je i degustace ročníku Noble Margue 2019 a možnost zakoupení vín ročníku 2020.


OTEVŘENÍ VINOHRADU A ZAHRAD PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST.


Pro návštěvníky, zahrádkáře, vinohradníky, turisty pěší i kolmo nabízíme širokou škálu gastronomických lahůdek, naše jedinečné "grand vin naturel" Pater Noster a jako novinku naleznete ve stálé nabídce i kvalitní sýr. Pro děti máme připraveny studené i teplé nápoje.


DEN LEVANDULE

Den levandule je veliký svátek a probíhá u nás ve slavnostní atmosféře až do pozdních večerních hodin. Zveme všechny srdečně a těšíme se na setkání v exkluzivním prostředí našeho vinohradu.

OBRÁCENÝ SILVESTR


Oslava konce roku u nás začíná již v 10 hodin. Hosté kteří k nám přijedou si vyberou z nabídky šumivých vín ( ta rozléváme) a nabízíme Cremanty či Champagne. Cena sklenky  je 50 Kč. Popovídáme, pokoukáme a potěšíme se radostí z úspěchů kterých jsme dosáhli. 

Akce je mezi hosty oblíbená a hojně využívaná.

MÁM ZÁJEM DOSTÁVAT INFORMACE O AKCÍCH NA VINOHRADU VE SMRKOVÉM TÝNCI FORMOU SMS