Akce na našem vinohradu

Vinohrad Smrkový Týnec se stává, za krátký čas své existence, cílem turistů, cyklistů, rodin s dětmi, milovníků vína, ochránců přírody, zahrádkářů, milovníků kvalitní kávy a především pohody a klidu. To vše nás těší, ale také zavazuje a tak se snažíme naše zákazníky vždy něčím novým potěšit.

Byli jsme zařazeni do doporučených turistických cílů Chrudimska a Hlinecka, točila u nás mnohokrát televize, ale ví se o nás i za hranicemi našeho regionu i země. O tom ostatně svědčí návštěvy z různých koutů naší republiky a zahraničí. 

Některé z akcí, které se u nás pravidelně opakují, se těší mezi návštěvníky mimořádnému zájmu. 

Můžeme jmenovat například Den levandule, Burčákové slavnosti, Pravidelné degustace evropských vín a žhavou novinkou, která se těší vašemu zájmu, je Silvestr naruby který zahajujeme již v 9. hodin ráno. 
Počet osob přihlášených do služby informace o akcích na našem vinohradu prostřednictvím služby SMS, již využilo 350 zájemců.

Pokud máte zájem dostávat pozvánky a upozornění na naše akce formou SMS napište nám do dotazníku, níže, své jméno(nikoliv příjmení) a telefonní číslo. Do naší databáze budete uloženi pod obecným heslem BURČÁK a budete tak pravidelně získávat pozvánky na akce u nás konané, formou SMS.

Jaro u vinaře záčíná prvním řezem do keře vinné révy

V teplých ročnících 2018 a 2019 réva již rašila na začátku března.

Správný řez je pro vývoj a pozdější úrodu bezpodmínečný.

Elegantní Noble Margue, grand vin našeho vinohradu.

Přehled připravovaných akcí na našem vinohradu pro rok 2021


Únor 2021  

1.VÍTÁNÍ JARA NA VINICI

Předpokládaný termín je 20.února (sobota od 13 hodin). Spojeno s prodejem svařeného vína a ukázkou jarních prací při řezu révy.

Vstupné: 30 Kč 


JE NÁM LÍTO, ALE  JSME NUCENI AKCI VÍTÁNÍ JARA NA VINICI PRO VEŘEJNOST NEPOŘÁDAT S OHLEDEM NA NAŘÍZENÍ VLÁDY O ZÁKAZU PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ A SLUČOVÁNÍ OSOB.


Březen 2021

2.UKÁZKA ŘEZU VINNÉ RÉVY PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST

14.březen od 13 hodin na vinohradu ve Smrkovém Týnci

Určeno pro malopěstitele i zahrádkáře. Ukázka je bezplatná a zahrnuje různé způsoby řezu s ohledem na vedení révy u zájemců a poradenskou službu.

Vstupné: 30 Kč

 

E NÁM LÍTO, ALE JSME NUCENI AKCI UKÁZKA ŘEZU VINNÉ RÉVY PRO VEŘEJNOST NEPOŘÁDAT S OHLEDEM NA NAŘÍZENÍ VLÁDY O ZÁKAZU  SLUČOVÁNÍ OSOB.


Duben 2021


3. DEGUSTACE MLADÝCH VÍN PATER NOSTER 

Na sobotu 17.dubna se připravuje degustace mladých vín Pater Noster jakosti Noble Margue ročníku 2020. 

Akce začíná v 10 hodin, její součástí je i degustace ročníku Noble Margue 2019 a možnost zakoupení vín ročníku 2020.

Na tuto akci je nutno si předem rezervovat místo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách. Počet přihlášených bude omezen.


Vstupné: Cena za vzorek degustovaného vína bude stanovena na místě.

MÁM ZÁJEM DOSTÁVAT INFORMACE O AKCÍCH NA VINOHRADU VE SMRKOVÉM TÝNCI FORMOU SMS