Můj přítel vinohrad

KNIHA JE PRODÁVÁNA POUZE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH

Současný trend zemědělství a vinohradnictví, které je plně závislé na chemickém hnojení bez respektování půdních a přírodních zákonů, přiblížil člověka k samotné hranici jeho existence.

Jenom v roce 2022 bylo do zemědělské půdy světa aplikováno více jak 150 milionů tun umělých hnojiv a tento trend má stále stoupající tendenci, související s přibýváním lidské populace.

Kniha Můj přítel vinohrad nabízí překvapivě snadná a použitelná řešení pro každý vinohrad, zahradu či zahrádku a čtenáři představuje" zelený svět rostlin" zcela z jiného, převratného úhlu pohledu.

Její autor čerpá z bohatých zkušeností, získaných prací na vinohradu špičkové české Domény Pater Noster, s využitím vlastních objevů přirozených vlastností rostlin a zdůrazňuje nezastupitelný význam psychiky a stresu v jejich životě v přímé návaznosti na lidské chování.

V knize čtenář nalezne praktické recepty a návody, více jak sto barevných fotografií a odkaz na internetovou Edici praktických videí přímo navazujících na jednotlivé kapitoly knihy.

Kniha Můj přítel vinohrad potěší nejenom širokou obec profesionálních vinařů a malopěstitele vinné révy, ale také zahrádkáře, sadaře a všechny milovníky čisté přírody. Jistě se jim stane platným rádcem a průvodcem v jejich oblíbené činnosti hraničící často s celoživotní vášni, ale také svým obsahem zažehne diskuzi o nutnosti změny chování člověka k rostlinám.

Naučme se rozumět řeči rostlin a využijme jejich květomluvu k prospěchu své zahrady či vinohradu. Seznamme se s půdními zákony a nezastupitelným významem zdravé půdy pro život na této planetě. Přesvědčme se sami, že lze hospodařit i bez nepřírodních hnojiv a postřiků.

A pamatujme že změna celku začíná změnou jedince.

Reprezentativní úprava a grafika

Počet stránek : 203

Rozměr knihy: 18 x 24 cm

Použitý papír: lesklá křída 150

Obal: pevné desky s barevným přebalem

Barevné a černobílé fotografie.

Ukázka z knihy: ano

E-kniha: ano

Audiokniha: ano

Praktická videa: připravujeme


400,00 Kč

KNIHU MŮŽETE ZAKOUPIT POUZE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH ČI V NAŠEM OBCHODĚ NA VINOHRADU VE SMRKOVÉM TÝNCI, NEBO V REDAKCI NAKLADATELSTVÍ.