PROJEKT ZELENÁ TERAPIE 

návrat k přírodě je možný pouze při práci s půdou ...


Proč " zelená terapie"?


Věru není daleko čas kdy se lidé opět budou vracet zpět k přírodě od které nás " současný pohodlný životní styl" zcela odloučil. Má to řadu nevýhod a zcela katastrofální dopad, především, na naše děti. 

Práce s rostlinami a jejich ošetřování je nejlepším způsobem jak poznat jednotlivé přírodní, periodicky, se opakující cykly a stát se opět součástí zázraku stvoření a smysluplného tvoření.


Komu je náš projekt určen? 


Současná devastace přírody a drastická změna lidských návyků dopadne nejvíce na nejmladší generaci. Proto se snažíme nabídnout dětem SE VZTAHEM K PŘÍRODĚ  možnost opět  objevit " zázrak" rozkvetlého záhonu, vzklíčení a růstu, sklizně a skvělého pocitu o něco se zasloužit vlastní prací.


Jak projekt " Zelené terapie" vlastně funguje?


Pozemek určený k potřebám projektu Zelené terapie je přímou součástí našeho nového vinohradu ve Smrkovém Týnci. Pro jeho potřebu jsme vyčlenili několik arů půdy která bude zcela k dispozici " malým zemědělcům". Zde se naučí JAK NA TO aby mohli přivést domů třeba takovou úrodu papriky jakou vidíte na fotografii.


Kdy se projekt Zelené terapie spustí?


Začínáme od dubna 2022, ale přihlášky přijímáme již nyní. Naší představou je vytvoření skupiny( maximální počet 12 dětí) které se u nás naučí nejenom ošetřovat zeleninu a ovoce, ale seznámí se s mnoha živočichy kteří u nás nalezli domov, léčivými rostlinami a také si mezi ostatními naleznou třeba kamarády, protože nic nespojuje více než společná práce.


Jak se mohu přihlásit?


Ideální je využít přihlášku, která je zde k dispozici. 


Ještě lepší je se k nám přijet podívat a blíže se seznámit s prostředím a s možností získání doplňujících informací. 

PŘÍPADNOU NÁVŠTĚVU PROSÍME DOMLUVIT TELEFONICKY NA ČÍSLE

604 966 377

PŘÍHLÁŠKA K PROJEKTU ZELENÉ TERAPIE

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.