Naše produkty: výroba a podrobná charakteristika

Dne 16.10 se bude konat na našem vinohradu od 17 hodin mimořádná degustace vín Pater Noster od ročníku 2017. Na akci je nutná registrace předem prostřednictvím telefonu 604 966 377. 

Nenechte si ujít tuto ojedinělou příležitost ochutnat naše špičková vína.

Seznamte se nejprve s prokázanými účinky bylinek, ze kterých jsou naše produkty vyrobeny, na lidský organismus. Všechny bylinky pochází výhradně z našeho čistého vinohradu a při výrobě nepoužíváme žádné chemické přísady či esence k oklamání zákazníků intenzivní barvou či vůní.

LÉČIVÉ ÚČINKY LEVANDULE LÉKAŘSKÉ

Nálev z květu levandule se přidává do koupele. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Uplatní se v kosmetickém průmyslu (vonné oleje, parfémy). Používá se i v kuchyni, hlavně ve Francii, Španělsku, Itálii, je jednou ze součástí provensálského koření. Květ levandule je pro své zklidňující účinky přidáván do směsí bylinek užívaných při bolestech hlavy, nespavosti, nervozitě a závratích. Mírně snižuje krevní tlak. Masáže oleji z levandule pomáhají při revmatických bolestech a mají povzbuzující účinek.

levandulová sůl: návod k použití


Směs sušených, drcených  květů Levandule lékařské a trojice solí(Epsomská, Himalájská a Mořská). Směs nasypeme do nádoby (v množství tří kávových lžiček) zalijeme horkou vodou(cca 70° C).Ponecháme půl hodiny vyluhovat do úplného rozpuštění solí. Poté scedíme či ne(záleží jen na vás) a můžeme nalít do vany při relaxační koupeli, ale také třeba do umyvadla a použít k regeneraci nohou a nebo rukou.

Přejeme vám krásné chvíle uvolnění s výrobky od nás. 

levandulový ocet: návod k použití


Levandulový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových či ovocných salátů, které obohatí svojí charakteristickou a příjemnou vůní. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Levandule v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované maceraci sušených květů, přináší do vašich domovů zdraví a máte ji pokaždé po ruce. Je známa staletí svými blahodárnými účinky. Působí protizánětlivě, antisepticky a velmi významnou roli hraje v oboru aromaterapie. Známa je našim hospodyňkám jako účinný repelent a v několika málo minutách snadno navodí ve vašem domově atmosféru letního Provensálska v záplavě květů. Použití levandulového octa je samozřejmě širší. Nalezne uplatnění například v každodenní domácí kosmetice, kdy jej naředěný v poměru 1: 10 používáme jako pleťovou vodu která čistí a stahuje póry či pro závěrečný oplach vlasů po jejich mytí šamponem. Levandulový ocet je snadno dosažitelnou alternativou k modernímu životu plnému stresu, protože napomáhá k celkovému uklidnění nervové soustavy a psychiky.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.

levandulový olej: návod k použití

Levandulový olej pomáhá při bolestech hlavy, migrénách, revmatismu a zánětech. Mimořádně vhodné je jeho použití jako pleťového oleje, pleť projasní nadlouho vyživí. Působí protizánětlivě a napomáhá hojení popálenin na kůži. Ideální je pro masáže namožených svalů.
Levandulový olej vyrábíme vždy z prvotřídního olivového oleje a opakovanou macerací levandulového květu po dobu 3.měsíců.
Případný zákal není na škodu výrobku.
Výrobek je primárně určen ke kosmetickým účelům.
Výrobek neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače vůní a chutí.

LÉČIVÉ ÚČINKY MÁTY PEPRNÉ

Listy máty obsahují silici s hlavními složkami mentolem a menthonem. Dále silice obsahuje menthofuramen, piperot, třísloviny, hořčiny, flavonoidy, kyselinu octovou a dalších asi 40 látek. Tyto látky mají blahodárné účinky na činnost trávicího ústrojí. Máta pomáhá odstraňovat křeče, povzbuzuje vylučování trávících šťáv, působí protizánětlivě a proti nadýmání. Též podporuje funkci přídatných orgánů - jater, slinivky břišní a žlučníku. Inhalace máty pomáhá při zánětech dýchacích cest. Podstata působení mentolu spočívá ve snižování napětí hladkého svalstva. Snižování tlaku ve vnitřních orgánech zabraňuje a předchází bolestem. Mentol vyvolává také pocit chladu a znecitlivuje, proto se ztrácí nepříjemné pocity jako je například svědění. Máta působí i proti nespavosti, stresu a bolestem hlavy.

mátová sůl: návod k použití


Směs sušených a drcených listů Máty peprné a trojice solí(Epsomská, Himalájská a Mořská) nasypeme do nádoby (v množství tří kávových lžiček) zalijeme horkou vodou(cca 70° C).Ponecháme půl hodiny vyluhovat do úplného rozpuštění solí. Poté scedíme či ne(záleží jen na vás) a můžeme nalít do vany při relaxační koupeli, ale také třeba do umyvadla a použít k regeneraci nohou a nebo rukou.

Přejeme vám krásné chvíle uvolnění s výrobky od nás. 

mátový ocet: návod k použití


Mátový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových salátů, které obohatí svojí charakteristickou vůní. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Máta v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované maceraci sušených listů a květů, přináší do vašich domovů zdraví a máte ji pokaždé po ruce. Je známa staletí svými blahodárnými účinky na činnost trávícího ústrojí, kde povzbuzuje vylučování trávících šťáv. Působí také protizánětlivě a proti nadýmání. Používáme s úspěchem při nechutenství k jídlu. Působí též proti nespavosti a bolestem hlavy. Mátový ocet nalezne však široké uplatnění i v kosmetice, ať k osvěžení pleti a rukou v náročném pracovním dni, oplachování vlasů po mytí šamponem či k navození pocitu chladu a mírnění nepříjemného svědění. Mátový ocet představuje málo známou, ale velmi vhodnou alternativu v boji proti zápachu nohou, stačí nakapat několik kapek přímo do bot.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.

mátový olej: návod k použití


Máta peprná se dá využívat také zevně a často se pro své léčivé vlastnosti přidává do mastí a balzámů.Mentol, který Máta peprná obsahuje, příjemně chladí a znecitlivuje. Pomáhá na namoženiny, podráždění kůže či svědění.je účinná například na léčbu ekzému nebo kopřivky. 

Náš mátový olej využijete na bolavé klouby či namožené svaly , pokud si chcete ulevit od bolesti zubů a dásní. Rozetřete na bolavé místo několik kapek.
Mátový olej vyrábíme z prvotřídního olivového oleje a opakovanou macerací sušených listů Máty peprné po dobu 2.měsíců.

Případný zákal není na škodu výrobku.
Výrobek je primárně určen ke kosmetickým účelům.
Výrobek neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače vůní a chutí.

LÉČIVÉ ÚČINKY  MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ

Meduňka snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). 

Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum. 

Používá se také jako koření. V kuchyni se pro svou citrusovou vůni za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

meduňková sůl: návod k použití


Směs sušených listů a květu Meduňky lékařské a trojice solí(Epsomská, Himalájská a Mořská) nasypeme do nádoby (v množství tří kávových lžiček) zalijeme horkou vodou(cca 70° C).Ponecháme půl hodiny vyluhovat do úplného rozpuštění solí. Poté scedíme či ne(záleží jen na vás) a můžeme nalít do vany při relaxační koupeli, ale také třeba do umyvadla a použít k regeneraci nohou a nebo rukou.

Přejeme vám krásné chvíle uvolnění s výrobky od nás. 

meduňkový ocet: návod k použití


Meduňkový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových salátů, které obohatí svojí charakteristickou a příjemnou citrónovou vůní. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Meduňka v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované fermentaci sušených listů a květů, přináší do vašich domovů zdraví a máte ji pokaždé po ruce. Je známa staletí svými blahodárnými účinky při relaxaci či podpoře spánku, pomáhá zvyšovat imunitu organismu a léčí dýchací potíže. Je známa jako přírodní lék proti bolestem hlavy, ale také si dokáže poradit s podrážděným žaludkem.Meduňka se používá jako tišící prostředek při bodnutí hmyzem proti nepříjemnému svědění a je ideální alternativou k životu plnému stresu, protože napomáhá k celkovému uklidnění nervové soustavy a psychiky.
Meduňkový ocet můžeme použít i jako velmi účinný čistič povrchu nádobí nebo pracovních ploch v kuchyni.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.


meduňkový olej: návod k použití

Meduňky lékařské se dá využívat také zevně a často se proto i přidává do různých mastí a balzámů.Při vnějším použití doporučujeme potírat čelo a spánky při bolestech hlavy a migréně.Meduňkový olej se výborně osvědčuje i v boji proti oparům. Na postižené místo rozetřete několik kapek.

Meduňkový olej vyrábíme z prvotřídního olivového oleje a opakovanou macerací sušeného listu Meduňky lékařské po dobu 2.měsíců.

Případný zákal není na škodu výrobku.
Výrobek je primárně určen ke kosmetickým účelům.
Výrobek neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače vůní a chutí.


LÉČIVÉ ÚČINKY ŠALVĚJE LÉKAŘSKÉ

Léčivé druhy šalvějí mají antiseptické, antioxidační, protikřečové a protimikrobiální účinky, jsou tedy užívány např. na bolesti v krku, angíny a různé záněty v podobě bylinného čaje nebo jako kloktadlo. Působí též jako karminativum proti špatnému zažívání, bolestem žaludku a břicha, proti nadměrné plynatosti, při chorobách žlučníku a jater, střevům dodává úlevu od bolesti. Droga se užívá i zevně proti nadměrnému pocení, k čištění zubů a osvěžení dechu. Účinná je při hormonálních a klimakterických obtížích, pomáhá při nervovém vypětí a depresích, stimuluje imunitu. Ve větších dávkách může být toxická kvůli obsahu thujonu, nedoporučuje se též při kojení a těhotenství.

šalvějová sůl: návod k použití


Směs sušených listů Šalvěje lékařské a solí(Epsomská, Himalájská a Mořská) nasypeme do nádoby (v množství tří kávových lžiček) zalijeme horkou vodou(cca 70° C).Ponecháme půl hodiny vyluhovat do úplného rozpuštění solí. Poté scedíme či ne(záleží jen na vás) a můžeme nalít do vany při relaxační koupeli, ale také třeba do umyvadla a použít k regeneraci nohou a nebo rukou.

NEVHODNÉ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY

Přejeme vám krásné chvíle uvolnění s výrobky od nás. 

šalvějový olej: návod k použití

Šalvěje lékařské se dá využívat také zevně a droga ve formě oleje se užívá proti nadměrnému pocení, čištění zubů a osvěžení dechu.Výrazně účinná je při nervovém vypětí, depresi a stimuluje imunitu. Výborně se osvědčuje k hojení míst na těle napadených klíšťaty.

Šalvějový olej vyrábíme z prvotřídního olivového oleje a opakovanou macerací sušeného listu Šalvěje lékařské po dobu 2.měsíců.
Případný zákal není na škodu výrobku.
Výrobek je primárně určen ke kosmetickým účelům.
Výrobek neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače vůní a chutí.

NEVHODNÉ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY 

LÉČIVÉ ÚČINKY PELYŇKU ČERNOBÝLU

 Užívá se ve formě nálevu k léčbě trávících potíží, včetně problémů žlučníkových tím, že provokuje sekreci žaludečních šťáv, tlumí střevní křeče, pomáhá při nechutenství. hypoacidní gastritidě, dyspepsiích.
Pomáhá i při nemocech dýchacích cest, např. chronickém zánětu průdušek.
Vzhledem k toxicitě thujonu by se neměl užívat dlouhodobě: může způsobit pokles krevního tlaku, srdeční arytmii, popřípadě poškození nervového systému (absinthismus). Těhotné ženy by se měly přípravkům z pelyňku vyhýbat: pelyněk způsobuje stahy dělohy (v minulosti se používal k vyvoláváni potratů). Pelyněk lze použít jako rostlinné anthelmintikum, zabíjí střevní parazity. Používá se i jako koření do tučných masitých jídel nebo do polévek.

pelyňková sůl: návod k použití


Směs sušených listů a květů Pelyňku černobýlu a trojice solí(Epsomská, Himalájská a Mořská) nasypeme do nádoby (v množství tří kávových lžiček) zalijeme horkou vodou(cca 70° C).Ponecháme půl hodiny vyluhovat do úplného rozpuštění solí. Poté scedíme či ne(záleží jen na vás) a můžeme nalít do vany při relaxační koupeli, ale také třeba do umyvadla a použít k regeneraci nohou a nebo rukou.

Nevhodné pro těhotné ženy.

Přejeme vám krásné chvíle uvolnění s výrobky od nás. 

LÉČIVÉ ÚČINKY JITROCELU KOPINATÉHO

Pro své pozitivní účinky se jitrocel využívá převážně k výrobě čajových směsí, které mají působit protizánětlivě a na trávení. Současně se z jitrocele vaří odvary při problémech s dýchacími cestami. Je to díky jeho schopnosti odhlenit dutiny. Pro své léčebné účinky je znám již od Antiky, kdy byl využíván jako látka působící proti kašli, na opary, při kožních infekcích a jako protijed na vzteklinu. V lidovém léčitelství se využívá jako látka usnadňující potíže způsobené astmatem, záněty průdušek a další onemocnění dýchacích cest.
Mezi lidmi je rozšířena praxe, kdy se čerstvá šťáva z listů používá na menší rány, ekzémy, spáleniny a zanícené rány. V současnosti se tato praxe nedoporučuje, jelikož hrozí, že se do rány zanese druhotná infekce. Čaj je využíván kuřáky jako podpůrný prostředek při odvykací kúře.[16]


jitrocelový olej: návod k použití 

Jitrocele kopinatého se dá využívat také zevně a často se pro své léčivé a antiseptické účinky přidává do různých mastí, balzámů a olejů.Velmi se osvědčil v boji s kožními infekcemi, oparem, zanícenými ranami, ekzémy a k dohojení jizev po spáleninách.

Jitrocelový olej vyrábíme z prvotřídního olivového oleje a opakovanou macerací sušeného listu Jitrocele kopinatého po dobu 2.měsíců.

Případný zákal není na škodu výrobku.
Výrobek je primárně určen ke kosmetickým účelům.
Výrobek neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače vůní a chutí.


LÉČIVÉ ÚČINKY KOPRU VONNÉHO 


Koprový čaj působí tišivě při zažívacích obtížích a nadýmání. Díky svým močopudným vlastnostem je doporučován na ledvinová onemocnění. Kopr podporuje tvorbu mléka u kojících matek, podporuje tvorbu žaludečních šťáv, tiší kašel, pomáhá při nespavosti. Semena kopru obsahují vitamín C, A, dále silice, vápník, fosfor a mnoho dalších minerálních látek. 

Koupel s koprovými semeny posiluje nehty. Žvýkání koprových semen způsobuje sladší dech. 


koprový ocet: návod k použití


Koprový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových salátů, které obohatí svojí charakteristickou a příjemnou vůní. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Kopr v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované fermentaci sušených listů, přináší do vašich domovů zdraví a máte jej pokaždé po ruce. Je znám staletí svými blahodárnými účinky na lidský organismus především v oblasti urologické.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.


LÉČIVÉ ÚČINKY CELERU


List celeru působí protizánětlivě a močopudně, působí příznivě na činnost ledvin, povzbuzuje chuť k jídlu, je vhodný pro revmatiky a diabetiky, uklidňuje a podporuje trávení, zpevňuje cévy. Doporučuje se při obezitě, neboť urychluje látkovou výměnu, a působí i jako zdraví neškodné afrodiziakum.

celerový ocet: návod k použití

Celerový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových salátů, které obohatí svojí charakteristickou, příjemnou a nezaměnitelnou vůní. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Celer v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované fermentaci sušených listů, přináší do vašich domovů zdraví a máte jej pokaždé po ruce. 

Je znám staletí svými blahodárnými účinky na lidský organismus, především na trávící soustavu. Již od dob antiky byl celer také významným stimulátorem sexuality u mužů.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.

LÉČIVÉ ÚČINKY PLODŮ KDOULONĚ OBECNÉ 

Čaj z kdoulových květů pomáhá při kašli. Plody jsou bohaté na třísloviny a pektiny, je dobře trávena a je známá pro své antidiaroické (protiprůjmové) účinky. Nadto vlákniny z tohoto ovoce napomáhají snížení glykémie u predisponovaných osob (prediabetes) nebo diabetiků. Reguluje množství cholesterolu v krvi (v krevním séru).
Jádra se používají v boji proti prasklinám, omrzlinám, malým popáleninám a trhlinám na prsou kojících maminek. Už od antiky jsou kdoule využívány v kosmetice na výrobu krémů, gelů na vlasy a dekorativní kosmetiky. A konečně, kdoule dlouho sloužila k přípravě pomády, předchůdkyně našich moderních a chemických modelačních vlasových gelů.kdoulový ocet: návod k použití

Kdoulový ocet nalezne široké uplatnění v každé domácnosti. Můžeme jej použít pro osvěžení čerstvých zeleninových salátů, které obohatí svojí charakteristickou a příjemnou sladkokyselou vůní a chutí. Stačí několik málo kapek, krátce před servisem. Kdoule v kombinaci s jablečným octem, po několika měsíční opakované fermentaci sušených hoblin z přezrálých plodů, přináší do vašich domovů zdraví a máte ji pokaždé po ruce. Je známa staletí svými blahodárnými účinky pro diabetiky, při průjmových onemocněních, reguluje množství cholesterolu v krvi.

Je využívána však také ve vlasové kosmetice při závěrečném opláchnutí vlasů po mytí šamponem.Stačí několik kapek do vlažné vody.

Přejeme vám hodně spokojenosti s výrobky od nás.

kdoulový rosol : návod k použití

 Je opravdovou kulinářskou lahůdkou. Nabízí harmonii mezi sladkostí a příjemnou kyselinou vylepšenou charakteristickým a provokujícím kdoulovým aromatem. V našem provedení je upraven starým a osvědčeným"konzervantem z darů matky přírody" a tak jej můžeme s čistým svědomím zařadit do nabídky našich nechemických produktů. Zvláštností je granátová barva výsledného produktu i když zralé kdoule jsou výrazně žluté. 

Využití naleze kdoulový rosol ve sladké, ale i studené kuchyni či jako doplněk k vyzrálým sýrům.
Obsah 150 mlLÉČIVÉ ÚČINKY CHILLI PAPRIČEK

Mimo dalších látek obsahuje vitamíny C a karoten B. Podporují chuť k jídlu, ale ve větším množství dráždí pohlavní a močové ústrojí. V přiměřených dávkách působí na žaludek lépe než pepř černý. Má příznivý účinek na zažívání. Je prokázáno, že kultury, zvyklé na ostrá jídla s tímto kořením, snáze snášejí zamoření pokrmů a prostředí kolem sebe různými bakteriemi, zejména těmi vyvolávajícími průjem. Chilli vyvolává změny ve střevní sliznici, která potom leccos snese. Chili je považováno také za afrodisiakum. 

feferonkový olej: návod k použití

Chilli papričky se odedávna využívaly k povzbuzení chuti a zvýraznění některých pokrmů. Především v jižních státech kontinentů patří mezi základní pilíře každé kuchyně.
Mimo jiné je jim připisován i výrazný podíl na povzbuzení sexuality u lidí.
Náš feferonkový olej nabízíme ve dvou variantách.


Medium-jedná se o lehkou pálivost dosaženou omezenou macerací chilli papriček.


Strong-jedná se o výraznou pálivost dosaženou několika měsíční opakovanou macerací  chilli papriček.


Případný zákal není na škodu výrobku.

Výrobek je určen k potravinářským účelům a neobsahuje žádné esence, konzervanty, zvýrazňovače chuti a barviva.Bavlněný program

levandulový kornout malý

Naše všechny levandulové výrobky jsou vybavené speciálním výměnným systémem obsahu viz návod k použití při zakoupení. Jsou vyrobeny z bavlny a obsahují vložku s levandulovou náplní. Vydrží intenzivně vonět po několik let.Neobsahují žádné zvýrazňovače vůní a barev.Květy pochází z našeho vinohradu a jsou sbírány  a následně sušeny podle naší vlastní receptury.

levandulový kornout velký

Naše všechny levandulové výrobky jsou vybavené speciálním výměnným systémem obsahu viz návod k použití při zakoupení. Jsou vyrobeny z bavlny a obsahují vložku s levandulovou náplní. Vydrží intenzivně vonět po několik let.Neobsahují žádné zvýrazňovače vůní a barev.Květy pochází z našeho vinohradu a jsou sbírány a následně sušeny podle naší vlastní receptury. 

levandulový polštář

Naše všechny levandulové výrobky jsou vybavené speciálním výměnným systémem obsahu viz návod k použití při zakoupení. Jsou vyrobeny z bavlny a obsahují vložku s levandulovou náplní. Vydrží intenzivně vonět po několik let. Neobsahují žádné zvýrazňovače vůní a rostlinné náhražky. Květy pochází z našeho vinohradu a jsou sbírány a následně sušeny " za studena" podle naší vlastní receptury. 

V galerii si vyberte ze škály různých dekorů. K objednávce přiřaďte číslo od 1 do 7 počítáno z levé strany. Počet polštářů pro vás denně aktualizujeme a naleznete jej přímo u produktu Levandulový polštář.

Aktuální počet kusů levandulových polštářů podle vzorkovnice dekorů:

Vzorek č.1                                                  41 Ks

Vzorek č.2                                                  12 Ks

Vzorek č.3                                                   8 Ks

Aktuální počet kusů levandulových polštářů podle vzorkovnice dekorů:

Vzorek č.4                                                    3 Ks
Vzorek č.5                                                    5 Ks

Vzorek č.6                                                    3 Ks

Vzorek č.7                                                     2 k

Levandulový program

Levandulový kornout velký

Velikost výrobku :17 cm x 12 cm (výška a šíře). Protože se jedná o ruční výrobu může se velikost mírně měnit. Materiál: Bavlna Určeno pro aromaterapii (léčba stresu vůní) a k boji proti molům. Výrobek pochází z České republiky Výrobek neobsahuje zvýrazňovače vůní. Podrobná charakteristika výrobku viz Ovoce z naší zahrádky

100,00 Kč

Levandulový kornout malý

Velikost výrobku :15 cm x 8 cm (výška a šíře). Protože se jedná o ruční výrobu může se velikost mírně měnit. Materiál: Bavlna Určeno pro aromaterapii (léčba stresu vůní) a k boji proti molům. Výrobek pochází z České republiky Výrobek neobsahuje barviva, stabilizátory, zvýrazňovače vůní. Podrobná charakteristika výrobku viz Ovoce z naší zahrádk y

50,00 Kč

Levandulový polštář

Luxusní levandulový polštář s vložkou z levandulového květu. Velikost výrobku :30 cm x 37 cm (výška a šíře). Protože se jedná o ruční výrobu může se velikost mírně měnit. Materiál: Bavlna Aktuální počet kusů podle vzorkovnice dekórů Vzorek č.1  41 Ks Vzorek č.2 12 Ks Vzorek č.3  8 Ks Vzorek č.4 3 Ks Vzorek č.5 5 Ks Vzorek č.6 3 Ks Vzorek č.7 2 ks Určeno pro aromaterapii (léčba stresu vůní). Výrobek pochází z České republiky Výrobek neobsahuje zvýrazňovače vůní a náhražky. Podrobná charakteristika výrobku viz Ovoce z naší zahrádky

150,00 Kč 250,00 Kč