Dne 16.10 se bude konat na našem vinohradu od 17 hodin mimořádná degustace vín Pater Noster od ročníku 2017. Na akci je nutná registrace předem prostřednictvím telefonu 604 966 377. 

Nenechte si ujít tuto ojedinělou příležitost ochutnat naše špičková vína.

KLUB PŘÁTEL ŠPIČKOVÝCH FRANCOUZSKÝCH VÍN

ČLENSTVÍ V KLUBU JE OTEVŘENO VŠEM MILOVNÍKŮM ATRAKTIVNÍCH A ŠPIČKOVÝCH VÍN.


Protože máme v našich zásobách téměř neomezené možnosti ve výběru vín těch nejvyšších jakostí, rádi se o prožitek v jejich poznávání podělíme, trochu o nich popovídáme a necháme volně plynout diskuzi. 

Klubová pravidla nikoho k ničemu nezavazují. Jedná se o dobrovolné a příjemné setkávání s možností ochutnat prvotřídní vína za normální cenu.

Klub přátel špičkových francouzských vín zahajuje svojí činnost. Členství je klíčem k degustaci vín o kterých jste dosud jenom snili... 

První ustanovující schůzka členů Klubu přátel špičkových francouzských vín se koná v sobotu 21.srpna od 18 hodin na našem vinohradu. Předmětem degustace bude víno Chateau Potensac 2007.

Klub přátel francouzských špičkových vín se opět sejde v sobotu 28.srpna v 18 hodin na našem vinohradu. Předmětem degustace bude víno Sociando Mallet 2004.

Klub přátel špičkových francouzských vín se opět sejde v sobotu 18.září v 18 hodin na našem vinohradu. Předmětem degustace bude víno Chateau Maucaillou 2007.

DEGUSTOVANÁ VÍNA

Chateau Potensac 2007

Jakostní třída Cru Bourgeois Exceptionnel, 

Bordeaux

Podoblast Medoc

Cena pro potřeby klubu 900Kč


Chateau Sociando-Mallet 2004

Bordeaux

Podoblast: Haut-Medoc

Velké víno z podoblasti Haut-Medoc.

Cena pro potřeby klubu je 1 300 Kč.


Chateau Maucaillou 2007

Bordeaux

Podoblast -Moulis

Cena pro potřeby klubu: 550 Kč